Czynnik R290 (propan)

Głównie oferujemy pompy ciepła z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R290 (propan).

Ten czynnik ma niewątpliwe zalety w porównaniu z innymi czynnikami chłodniczymi z grupy "f-gaz". Około 75% mniejsza objętość w układzie, bardzo niski wskaźnik tworzenia efektu cieplarnianego (GWP=3) oraz specyficzne właściwości termodynamiczne, przekładają się na konkretne korzyści dla użytkowników, czego przykładem może być wysoka temperatura zasilania (max 70°C), tak bardzo przydatna w modernizowanych instalacjach grzewczych.

Czynnik R290 jest uznawany za czynnik o największym potencjale rozwojowym w branży, gdyż pomaga osiągnąć globalny cel neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla, dzięki jego ultra niskiemu poziomowi GWP.

+48 602 196 898

Zadzwoń do nas

Fachowe doradztwo

Zadbamy o każdy etap inwestycji. Pomożemy przy doborze odpowiedniej pompy ciepła i wszelkich podzespołów, uwzględniając wszelkie wymagania obiektu, bez względu na to czy obiekt jest nowy, czy nie. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie. Twój komfort jest dla nas kluczowy.

Pomożemy wybrać producenta uwzględniając przede wszystkim wysoką jakość i dobre parametry, tak aby urządzenie działało bez zakłóceń przez wiele lat, a w razie sytuacji awaryjnej, by udało się wykonać serwis jak najszybciej i skutecznie.

Przygotujemy plan instalacji z uwzględnieniem warunków montażowych i Twoich preferencji.

Oferujemy pompy THERMATEC - zaawansowane technologicznie rozwiązania sprawiają, że pompy THERMATEC są w ścisłej czołówce wśród producentów pomp ciepła.

 

Dlaczego my?

Twoja pompa to urządzenie, które ma Ci zapewnić nie tylko komfort ale również bezpieczeństwo, ponieważ zadbanie o ciepło w domu w warunkach zimowych jest priorytetowe aby zadbać o zdrowie i życie.

My zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, dlatego naszym priorytetem jest najwyższa jakość naszych usług.

Dbamy o to zarówno w trakcie montażu, przeszkoleniu Cię z obsługi, ale również w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, abyś bez przeszkód cieszył się komfortem życia.

Ekologiczna pompa w najlepszym wydaniu

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszego Klienta, dlatego montujemy jedynie sprawdzone urządzenia wykonane z podzespołów renomowanych światowych producentów oraz materiałów zapewniających długą i bezproblemową obsługę. 

Od wielu lat z powodzeniem montujemy pompy zarówno w małych i dużych domach, ale również w dużych obiektach przemysłowych. Obecne rozwiązania pozwalają skutecznie zabezpieczyć komfortowe warunki bez względu na powierzchnię. 

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do użyteczności, jakości wykonania i trwałości produktów, dzięki czemu oddajemy Ci urządzenia przygotowane na lata bezproblemowej i efektywnej eksploatacji.

FOTOWOLTAIKA

Skontaktuj się z nami

biuro@hurtklima.com

+48 602 196 898

+48 530 800 549

Odwiedź  nas

ul. Sobieskiego 64a lok 227

Sosnowiec 41-200

wszelkie prawa zastrzeżone