+48 602 196 898

Zadzwoń do nas

Fachowe doradztwo

Zadbamy o każdy etap inwestycji. Pomożemy przy doborze klimatyzatora, uwzględniając design, kolor, funkcjonalności, wydajność i możliwości instalacyjne.

Pomożemy wybrać producenta uwzględniając przede wszystkim wysoką jakość i dobre parametry, tak aby urządzenie działało bez zakłóceń przez wiele lat, a w razie sytuacji awaryjnej, by udało się wykonać serwis jak najszybciej i skutecznie.

Przygotujemy plan instalacji z uwzględnieniem warunków montażowych i Twoich preferencji.

 

Dokładny i skuteczny serwis

O jakość Twojego urządzenia dbamy przez cały czas jego użytkowania. Profesjonalny, dokładny serwis to podstawa, żeby się cieszyć długoletnim działaniem. Nie wystarczy "psiknąć" środkiem czyszczącym czy odgrzybiającym. Samo umycie filtrów to czasem za mało, co jakiś czas trzeba dokładnie sprawdzić szczelność instalacji, dokładnie umyć jednostkę wewnętrzną środkiem czyszczącym i odgrzybiającym pod ciśnieniem. Jeśli zachodzi potrzeba, również należy wyczyścić jednostkę zewnętrzną. Należy również sprawdzić napięcia, tak aby mieć pewność, że urządzenie działa prawidłowo.

Bogaty wybór klimatyzacji

Od 13 lat zajmujemy się profesjonalnym montażem klimatyzacji w mieszkaniach, domach, przedsiębiorstwach, halach, obiektach użyteczności publicznej, obiektach medycznych oraz wielu innych. Mamy wielkie doświadczenie w systemach mono, multisplit, w tym klimatyzatory ścienne, kasetonowe, konsolowe i kanałowe. Przemysłowe rozwiązania VRF też nie są nam obce.

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenie i zamontujemy tak sprawnie i szybko, że nawet nie zorientujesz się, że byliśmy.

Zaopiekujemy się Twoim urządzeniem w trakcie gwarancji, ale również po niej.

• KLIMATYZACJA • WENTYLACJA • REKUPERACJA • POMPY CIEPŁA • FOTOWOLTAIKA • SERWIS • PROJEKTY • DORADZTWO

FOTOWOLTAIKA

Skontaktuj się z nami

biuro@hurtklima.com

+48 602 196 898

+48 530 800 549

Odwiedź  nas

ul. Sobieskiego 64a lok 227

Sosnowiec 41-200

wszelkie prawa zastrzeżone