45 zł

Budujesz nowy dom lub remontujesz istniejący, stojąc przed wyzwaniem zaopatrzenia go w najkorzystniejsze źródło ciepła? A może dopadły Cię konsekwencje wymogów stawianych przez „ustawą antysmogową”?

Robisz wstępne rozpoznanie na rynku i chwytasz się za głowę… Zalewa Cię ogromna fala informacji (głównie handlowych mających na celu sprowokowanie u Ciebie postawy zakupowej), którą z trudem przekuwasz (o ile w ogóle to robisz) na konkretną decyzję.

Co wybrać? Piec gazowy? Pompę ciepła? Co będzie tańsze w eksploatacji? Które medium będzie najkorzystniejsze – prąd czy gaz? A może biomasa?

Sięgnij po to opracowanie jeśli chcesz w sposób przystępny i merytoryczny przeanalizować jedno z takich rozwiązań – pompy ciepła.

Chcesz wiedzieć, który z rodzajów tych urządzeń jest rozwiązaniem „uszytym na miarę Twoich potrzeb”? Chcesz sprawnie porozmawiać z firmą instalatorską lub handlowcem sprzedającym te urządzenia? Chcesz zrozumieć jak w ogóle działa to urządzenie i jak oszacować koszty inwestycji? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca, to oznacza, że niniejsze opracowanie jest właśnie dla Ciebie.

Pompy ciepła to inwestycja w przyszłość. Dane liczbowe potwierdzają to jednoznacznie - ponad 16 000 000 działających pomp w Europie. Jednakże same statystyki nie powinny być jedynym motywatorem do zakupu. Uginające się od nadmiaru tychże urządzeń półki sklepowe również. Ciężko zarobione pieniądze warto wydać na to, czego naprawdę potrzebujesz, lub na czym realnie zyskasz w przyszłości.

A co zyskasz, gdy wybierzesz pompę ciepła?

Sprawdź sam.

Ebook "Jak dobrać pompę ciepła" przygotowany specjalnie z myślą o osobach planujących zakup i instalację pompy ciepła.
Znajdziesz tu wszystko co jest niezbędne - od typu urządzenia, aż po dobór odpowiedniego instalatora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu publikacji wydanych przez  Kontrakt Partner Sp. z o.o.  w jakiejkolwiek postaci jest zabronione.

Wykonywanie kopii metodą kserograficzną, fotograficzną, a także kopiowanie książki na nośniku filmowym, magnetycznym lub innym powoduje naruszenie praw autorskich niniejszej publikacji.

Wszystkie znaki występujące w tekście są zastrzeżonymi znakami firmowymi bądź towarowymi ich właścicieli.

Autorzy dołożyli wszelkich starań, by zawarte w tej książce informacje były kompletne i rzetelne. Nie biorą jednak żadnej odpowiedzialności ani za ich wykorzystanie, ani za związane z tym ewentualne naruszenie praw patentowych lub autorskich.

Autorzy nie ponoszą również żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania informacji zawartych w książce.

 

Skontaktuj się z nami

biuro@hurtklima.com

+48 602 196 898

+48 530 800 549

Odwiedź  nas

ul. Sobieskiego 64a lok 227

Sosnowiec 41-200

wszelkie prawa zastrzeżone